המלצות הבוגרים

המלצות הבוגרים

המכינה לעיצוב ואדריכלות
 
אלון, המכינה לעיצוב, אדריכלות, התקבל למחלקה לארכיטקטורה בטכניון
"נרשמתי למכינה כדי לעבור את בחינות הכניסה לאדריכלות בטכניון, במסלול למכינה אישית אחד על אחד עם דורון, בעיקר כדי לאפשר את שילוב המכינה תוך כדי שירות צבאי עמוס. כמי שבא בעיקר מרקע ריאלי, דורון ידע להעניק כלים מעשיים רבים כמו קומפוזיציות, פרספקטיבות, צבעים וחומרי עבודה, תרגול של עשרות מבחנים וכו', שתרמו הרבה לעבודה במבחן. בנוסף, מהר מאוד דורון חשף אותי לתחום האומנות ולנושאים הומניסטים, פתח את עיניי ועורר בי תיאבון ותשוקה ליצירה ואומנות שתמיד היו בי אבל הודחקו ולא קיבלו יחס או במה למימוש. מאז המכינה אני מוצא את עצמי מצייר בכל רגע פנוי שרק יש לי וממשיך לקרוא, לחקור וללמוד לבד על ההיסטוריה של אדריכלות, אומנות ושיטות וטכניקות לציור. השאיפה לנסות ולהגיע להבנה, הפשטה, לפתח חשיבה עצמאית ועמוקה ולא לפעול כמו רובוט ולענות תשובה תבניתית וצפויה, הוא כלי חשוב שאקח איתי ואמשיך לנסות ולפתח גם בהמשך. לבסוף, המכינה העניקה לי בנוסף המון ידע כללי, אם בספרים שהוכוונתי לקרוא, בשיחות עם דורון וטעימה ממדפי הספרים שלו, או אם בסיורים בשטח בת"א ובגלריות אומנות – מה שחשף אותי לעולם האדריכלות בפרט ולעולמות תוכן חדשים ומרתקים בכלל. אם אתם רציניים ומוכנים להשקיע ולעבוד – ההדרכה של דורון היא ללא ספק בחירה מצוינת ומומלצת!"

רותם, המכינה לעיצוב, תקשורת חזותית, התקבלה למחלקות לתקשורת חזותית בבצלאל ושנקר
"ברצוני לספר על חווית הלימודים במכינת 'ארטי', שהייתה עבורי מכוננת ומעצימה במישור האישי והמקצועי. בהתחלה התלבטתי בין מספר מכינות, אך לבסוף בחרתי בארטי בזכות היחס האכפתי שהורגש מהשיחה הראשונה, וכן בזכות המחיר ההוגן, ולמרבה השמחה הלימודים במכינה אף התעלו מעל לציפיות שלי. ראשית כל, האכפתיות נמשכה גם בשעות שמעבר למכינה, למשל כאשר לא הסתדרתי עם האוטובוסים בשעת לילה מאוחרת טליה ודורון דאגו לי עד שמצאנו פתרון. כמו כן, בין השיעורים יכולתי לפנות בכל עת ולקבל מענה לשאלותיי, ואף הייתה האופציה להוסיף פגישות לפי הצורך מעבר למה שנקבע. מבחינה מקצועית, הלימודים היו עבורי קפיצת דרך בעולם העיצוב. רכשתי במכינה את יסודות הרישום, הפרספקטיבה והקומפוזיציה- אך יותר מכך, קיבלתי זווית רחבה ומרתקת להסתכלות על יצירה, למדתי שאפשר למצוא סיפור טוב בכל רישום, שלעיתים מה שחסר או לא נאמר הוא מה שמשאיר את הרושם החזק, ממה בנוי קולנוע במיטבו ועוד. מבחינה אישית, הייתה לי הזכות ללמוד עם דורון, שלאורך כל הדרך ליווה אותי בסבלנות רבה, הקשבה ואכפתיות. כשהבאתי רעיון חדש ידעתי שני דברים: שאקבל משוב כנה על הרעיון שלי, ושאצא עם נקודות רבות למחשבה בעומק הרעיון. בנוסף, דורון עזר לי לגבש את נקודות החוזק שלי. להתמקד בהן ולהאמין בעצמי. ואכן כך היה, לשמחתי הרבה התקבלתי לשני המוסדות שרציתי: בצלאל ושנקר, ובטוחני שהלימוד והתובנות שקיבלתי בארטי ילוו אותי בהמשך הדרך. בהוקרה ובתודה".

נורית לביא, המכינה לעיצוב ואדריכלות, עיצוב פנים, המחלקה לעיצוב פנים HIT
"לשמחתי הרבה בתי התקבלה לכל המקומות שאליהן ניגשה להיבחן, כולל למוסד הלימוד אליו רצתה להתקבל HIT. רציתי להביע את תודתי והערכתי על הליווי המקצועי והאישי שלכם לכל אורך תקופת המכינה הפרטית וגם בתקופת הראיונות והמבחנים. הלימודים באופן פרטי אצלך התאימה לה מאד בהתחשב בכך שהיא עבדה בתקופה הזו במשרה מלאה וזה התאים מאד לאופי שלה. ההנחיה והיעוץ היו לה לעזר רב לאורך כל הדרך. ההכוונה שלכם גרמה לה להוציא את היכולת שלה בכוחות עצמה במהלך המכינה. התוצאות כמובן מדברות בעד עצמן."

ניב בן דוד, המכינה לעיצוב, תקשורת חזותית וצילום, התקבל למחלקות לתקשורת חזותית בבצלאל HIT, וצילום בבצלאל ובמכללת הדסה
"רציתי לומר תודה רבה על ההשקעה המאמץ והעזרה שנתתם לי לאורך כל הדרך ! העצות והסיוע שניתנו לי עזרו לי להיות הכי מוכן שיש לפני המיונים ! בזכותכם הגעתי למקסימום שלי מבחינת עבודות הבית ובכללי לפני הראיון אני ממש מודה לכם על הכל!!!"

אפרת ניר, בוגרת המכינה לעיצוב, תקשורת חזותית, 2013, התקבלה ללימודי תקשורת חזותית
ברצוני להודות לכם על החוויה הנעימה והמעשירה שעברתי אצלכם במכינה לעיצוב וכמה חבל לי שהיא כבר נגמרה. האמנתם בי יותר ממה שהאמנתי בעצמי והוצאתם ממני יכולות חבויות שלא חשבתי שיש בי. היו לי הרבה חששות וספקות ואתם עזרתם לי לצלוח את התקופה והראיתם לי את הדרך. הייתם תמיד אוזן קשבת כשהייתי צריכה ועל כך אני מודה לכם מאד. ליוויתם אותי את כל הדרך. אני מאחלת לעצמי עוד להמשיך ולהיפגש איתכם בהמשך הדרך וללמוד אצלכם. תודה על הכל, אפרת."

הילה ציון, בוגרת המכינה לעיצוב בארטי, עיצוב תעשייתי 2010, בוגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי  HIT
במכינה הצלחתי לפתח חשיבה יצירתית, ללמוד ולחקור נושא. התפתחתי בתחום עיצוב תעשייתי וגם למדתי המון בשיעורי גרפיקה ממוחשבת. שיעורי הרישום תרמו לי מאד. בסטודיו לצילום ראיתי איך להתיחס לחפץ או לעבודה המוצגת, איך אמורים להראות דברים על דף להצגה לתיק עבודות, זה מאד עזר לי ועוזר לי גם היום בלימודים בHIT  אני מאוד מרוצה מהמכינה."

אולה פלטונוב, בוגרת מכינה לעיצוב ואדריכלות בארטי 2010, בוגרת המחלקה לעיצוב פנים ואדריכלות, הנדסאים
לפני המכינה היו לי תוכניות וחלומות ללמוד עיצוב פנים ואדריכלות. במכינה התוודעתי לנושאים חדשים: מושגים בתחום העיצוב, חומרים, טכניקות עבודה, הכנה למבחני כניסה ועוד. במכינה יצרתי תיק עבודות והתקבלתי למוסד שביקשתי להתקבל".

ירדן מיטרני, בוגר המכינה לעיצוב בארטי, עיצוב אופנה, 2009, התקבל ללימודי עיצוב אופנה
"אסכם במשפט אחד את לימודי במכינה ועל לימודים בכלל: ההצלחה תלויה ברצון התלמיד המוכשר ובמורה טוב ומכוון. לדעתי הלימודים המכינה הינם טובים מאוד ויודעים להוציא אמת ופוטנציאל של כל תלמיד. במכינה למדנו: רישום עצמים, אור וצל בעפרונות ופחם, פרספקטיבה, שימוש בצבע, פיתוח חשיבה יצירתית, גרפיקה ממוחשבת. יישום תחושות וניגודים לדוגמא: מתח והרפיה, פיצול לסדנאות מקצועיות והכרת תחומי העיצוב."

יאיר פלג, בוגר המכינה לעיצוב בארטי לתקשורת חזותית, מרץ 2007, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית, שנקר, תואר ראשון
"הגעתי למכינה לזמן קצר לפני הבחינה בשנקר, ללא ידע כלל וללא אמונה בעצמי – והגשמתי חלום".

מעיין מובשוביץ, בוגרת המכינה לעיצוב בארטי, עיצוב פנים, מרץ 2007, בוגרת המחלקה לעיצוב פנים, HIT
"המכינה כוונה ומיקדה אותי, למדתי המון, ללא המכינה לא היה לי שום סיכוי.."

יפעת שושן, בוגרת המכינה לעיצוב בארטי לאדריכלות, 2006, בוגרת המחלקה לאדריכלות, אוניברסיטת תל-אביב, תואר ראשון.
"במכינה נפתחתי לתחום חדש – היצירה-נגיעה בנפש, ללוא המכינה לא היתה לי הזדמנות לגעת באמת בנושאים אישיים."

מעיין נטעלי סמולר, בוגרת המכינה לעיצוב בארטי לתקשורת חזותית, מעצבת, צלמת ואמנית, בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל, תואר ראשון.
"התחברתי מאוד לחשיבה של דורון פורמן שפתחה לי עולמות ולאופן המעמיק בו הוא קורא את האדם מבעד ליצירה. התרגילים סייעו לי לזהות את הדרך היצירתית שלי וכיוונו אותי"

יסמין הראל, בוגרת המכינה לעיצוב בארטי לתקשורת חזותית, ארט דיירקטור ובמאית קולנוע. בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל, תואר ראשון, ולימודי קולנוע בביה"ס סם שפיגל.
"במכינה פגשתי את המורים החשובים ביותר שהיו לי אי פעם"

עוז מלאכי, בוגר המכינה לעיצוב ואדריכלות בארטי, אדריכלות
"דורון היקר, ראשית אני מודה לך על הכל: על הלימוד, המסירות, האכפתיות והדאגה שלך כלפי. באמת אין לי מספיק מילים לתאר מה היית עבורי. יותר מזה, זכיתי להכיר אדם טוב כמוך ונהנתי לדבר איתך על החיים ובכלל, היית השראה גדולה עבורי. מוקיר לך תודה ומעריך אותך. אתה מספר 1"
 
לימודי אמנות
 
דנה קפלן, לימודי אמנות לתרפיה באמנות, MA בתרפיה באמנות
"בתור בוגרת לימודי תראפיה באמנות, איפשר לי הקורס בהנחיית דורון מפגש מעמיק עם עולם האמנות וחומרי האמנות השונים. מעבר לרמה המקצועית הגבוהה והידע הרב, אופי ההנחיה המאופיין ברגישות רבה, איפשר לי להשתחרר מכבלים וליצור בחופשיות והנאה מרובה".

מיכל חלפון, לימודי אמנות לתרפיה באמנות
"בלימודי אמנות כמכינה לתרפיה באמנות -  האוירה נעימה ורגועה. עבדתי בכיף ובנחת. דורון לימד אותי טכניקות מגוונות בעבודה עם חומרים שונים. לדורון יש סבלנות להסביר שוב ושוב. הכל מוסבר כפי שצריך עם שילוב של מצגות ובזמן העבודה – עם שירים ברקע. השלמת שעות בכיף ובכלל חוויה."

חנה ניסים, לימודי אמנות לתרפיה באמנות
"עברתי קורס באמנות במכללת ארטי, לימודי חוץ במכללת רמת גן. אני ממליצה מאד על הקורס שתרם לי רבות. התקדמתי מאד בתחום האמנות והיצירה, בקורס היתה אוירה נעימה, היה כיף לבוא וליצור."

מנאר אזברגה, לימודי אמנות לתרפיה באמנות
"קורס מוצלח שתרם לי הרבה, כל יום למדתי דברים חדשים באמנות שלא הכרתי קודם. המורה מצויין, תרם לי הרבה. יש לו סבלנות ושיטות להעברת החומר, בעל רוח טובה. לא חשנו שהזמן עובר ורציתי תמיד עוד שעות עבודה, מאד אהבתי להגיע לשיעורים. צר לי שסיימנו את הקורס."

אור כהן, לימודי אמנות לתרפיה באמנות
למדתי אמנות אצל המרצה דורון, התגבשה קבוצה קטנה שיצרה אוירה נעימה ומאד מקבלת. הגעתי לתוצאות מאד טובות מבחינתי בעזרת הסבלנות והליווי הצמוד. נהנתי מאד ללמוד מדורון את תולדות האמנות על פי נושאי השיעור השונים. דורון ידע להעביר ביקורת לצד המחמאות בצורה הטובה ביותר באופן שגרם לנו להשתפר מבלי להיעצר או להתבייש מטעויות.
הקורס מקיף ונוגע בתחומי אמנות שונים ומגוונים כך שנפרש בפני הסטודנט מערך של נושאים שונים אשר במהלכם נוגעים קצת בכל דבר ומוציאים ממנו את המיטב, כל אחד לפי דרכו. קיבלתי טיפים רבים והכוונות קטנות וגדולות כאחד. ממליצה בחום!

דניאל לייבסצקי, לימודי אמנות לתרפיה באמנות
"לימודי אמנות מעמיקים ומקיפים הנותנים מענה לימודי והתנסותי לטכניקות רבות. צוות מקצועי ומיומן".

אלינור אלעזר, לימודי אמנות לתרפיה באמנות, מטפלת ובוגרת MA בתרפיה באמנות
"לימודי האמנות מתקיימים באוירה טובה, מורה נחמד וסבלני ביותר, יש יחס אישי, עבודה בקצב אישי, הלימודים מאפשרים פיתוח היכולת והיצירתיות".

 
תקשורת חזותית ועיצוב גרפי
 
אורנית חיימתן, קורס תקשורת חזותית
"לכפיר, כמה סבלנות, אכפתיות, מקצועיות של מרצה אחד וחבורת אנשים שהתגבשו לכדי לימודים בכיף ואוירה של חברות מקסימה.
פרויקטים רבים ומוצלחים שיצאו תחת ידנו בסופה של עבודה מאומצת, סיעור המוחות והעזרה ההדדית. רוצה לאחל לכולנו בהצלחה בתחילתה של קריירה חדשה.."

מיטל בר, קורס תקשורת חזותית
"לכפיר, תודה על תקופה מפתחת, חשובה ומאתגרת. על איכפתיות, נתינה, סבלנות והקשבה, ועל כך שתמיד היית נכון לתת לנו עזרה. כל הכבוד על הסבלנות מברזל! על זה שלא ויתרת על אף אחד בקורס."

דוד שקולניק, קורס תקשורת חזותית
"כפיר, הגעתי לקורס עם ידע חובבני בתוכנות אדובי, ובמשך הקורס הגעתי להשגים מקצועיים בזכותך. תודה רבה על תקופה נפלאה. למדתי ממך המון."

מור שמש, קורס תקשורת חזותית
"היה לי העונג לעבור איתך כפיר, קורס שלם. אני מודה לך על כל העזרה והתמיכה לאורך כל הדרך. לפעמים היה קשה ורציתי לפרוש, הצלחת להרים אותי מחדש ולגרום לי לא לוותר. ידעת לסלול לי את הדרך להצלחה. אתה מורה מדהים, תמיד יודע לצחוק ולהיות רציני כצריך."

ציפי גרון תורג'מן, קורס תקשורת חזותית
"כפיר, מודה לך מעומק הלב על היותך המרצה שלנו במשך מרבית הקורס. תודה על הדרכה, הסבר, סבלנות והבנה לכל אורך תקופת הלימודים. כעת אני גאה לומר: "יגעת ומצאת תאמין!"

 
לימודי צילום

אלדד אלמקייס, קורס צילום
"הגעתי לקורס די סקפטי, לא ידעתי כמה באמת אוכל לתרגל. אין ספק שהקורס מתאים למי שבאמת רוצה לבחון את עולם הצילום ובצורה פרקטית. הכל עניין של תרגול והתמדה. בצילום הכל פרוש בפניך, אין גבולות ליצירה וחשוב לא לדבוק בתויות אלא פשוט ליצור. עבודות הבית שיפרו לי את החשיבה ואת הראיה משבוע לשבוע וממשימה למשימה, אני בהחלט ממליץ."

שושי כהן, קורס צילום
"כשהגעתי לטליה הייתי מהוססת לגבי יכולתי לצלם ולהתמודד עם הצד הטכני של הצילום, אך לאט, לאט בעזרת האמונה בי וביכולת הנפלאה של טליה, להכיל את האחר ולתמוך בו, אני מרגישה שאני מתפעלת את המצלמה ו"מצליחה לנווט" בין מפתח הצמצם- התריס והאיזו- בקלות רבה יותר וללא חשש. 
טליה בסבלנותה הבלתי נדלית- ( אני מורה במקצועי, אז תאמינו לי שיש לי יכולת להשוות ולקלוט רמות של סבלנות וסובלנות) הפיחה בי אמונה שאני יכולה!! וזה רק עניין של זמן והשקעה. 
בנוסף לצד האנושי, טליה מאד מקצועית נינוחה בהוראתה ומעשירה אותנו במגוון רב של נושאים בתחום הצילום.
הקבוצה קטנה, אינטימית ומאפשרת לכולנו להרגיש נעים ובנוסף מאפשרת לטליה להסביר לכל אחד ואחת ולאורך כל שעות הצילום. 
ולראייה- אין מצב שמישהו יישאר ללא מענה בזמן הצילומים - בכל רגע במשך שלוש שעות וחצי, טליה עוברת מהאחד לשנייה ומסבירה, ומראה, ומתלהבת ומעודדת... וזו הזדמנות נפלאה, למי שרוצה לצלם, ללמוד וליהנות. 
אני שמחה שבחרתי ללמוד במכללת ארטי." 

 מרים קרש, קורס צילום
"Very warm thanks to Talia for a great course. I gained confidence and learned to understand how to use my camera in all kinds of situations, both things that have improved my photography. An amazing, unexpected benefit of the course has been how my eyes have opened to light in the world. Just walking around and looking at what’s there  has become a photographic experience, even if I left my camera at home. The world unfolded new perspectives to me as I’ve learned to appreciate the value of light and the presence of objects.  It has increased in beauty, in mystery, in drama.  Apart from the technical aspects of photography, the course has taught me how to look."
Miriam Kresh

טלי גנט, קורס צילום
"אני רוצה להודות על קורס צילום מעניין, מגוון ועשיר, למדתי הרבה וקיבלתי רעיונות מעולים תודה רבה".

אורית גולדצמן, קורס צילום
"טליה פשוט מקסימה, העבירה את כל המפגשים בהנאה, סבלנות והשקעה. היא ממש הסירה מעליי חומה גדולה שהיתה במשך שנים – אהבה למקצוע ללא שום ידע בסיסי. בזכותה קיבלתי מלוא ידע, כלים והדרכה כיצד להתחיל את הדרך של צילום המקצועי, אני בטוחה שזאת רק ההתחלה. אני פשוט מאושרת שהגעתי אליה, זאת היתה אחלה למידה! ממליצה מכל הלב, ותודה רבה."

עדי ינון, קורס צילום
סיימתי קורס צילום אשר במהלכו למדתי לתפעל את המצלמה שלי באופן ידני (לפני כן עבדתי רק באוטומט). נהנתי מהשיעורים התיאורטים בכיתה ומצילום חפצים בסטודיו, בשיעורי החוץ למדנו אפקטים מיוחדים בצילומי לילה ויום, צילום פורטרט, צילומים בתנועה בתאורות מגוונות. הקורס היה מעשיר ומפרה, נגע גם בפן הטכני וגם בפן האמנותי. במהלך הקורס הקמתי סטודיו בביתי ובו יצרתי את עבודת הגמר בקורס בצילום תכשיטים בסטודיו כהתחלה לבניית תיק עבודות מקצועי.

 
עיצוב פנים | הום סטיילינג

מיכל צמח, קורס עיצוב פנים, וקורס הום סטיילינג  
"למדתי בשנההאחרונה, במכללת ארטי: קורס הום סטיילינג וקורס עיצוב פנים.
הלימודים התקיימו בקבוצה קטנה באופן יחסי, קבוצה שיצרה אוירה נעימה ומקבלת. הרגשתי התייחסות אישית ומפרגנת.. היה כיף להגיע בכל פעם לשיעור.
הקורסים תרמו לי באופן אישי בחלק העיצובי והיצירתי..
צוות המרצים שמנחים את הקורס מקצועי, אכפתי ועם יחס אישי ואנושי.
הקורסים הקנו לי ידע בתכנון ועיצוב חלל פנים וב"הלבשת הבית".
תודה במיוחד לטליה, מרכזת הקורס, שהייתה תמיד קשובה ונעימה, שעזרה בהנחייה והדרכה אישית.
הגשמתי חלום...
ממליצה בחום..."
מיכל צמח


אתי פרגר, קורס עיצוב פנים
"אני מודה לכל צוות המורים המדהים על קורס מעולה, שיעורים מרתקים, הנתינה מעל ומעבר, והאכפתיות. על המקצועיות המלווה ביחס אישי ותשומת לב לכל אחד. הרגשנו כיתה אישית, ואף יותר מכך, אני הרגשתי כמו תלמידה יחידה בקורס.
תודה לקרן שישבה באופן אישי עם כל אחד ודאגה לתת את המקסימום שהיא יכולה כדי להביא כל אחד לשלב הגמר. לאילן המדהים שלימד את התוכנות במקצועיות ובחן. לדורון המקסים נתן לנו את הכלים הבסיסים בעולם עיצוב הפנים עם המון אכפתיות ורגישות, בלעדיו לא יכולנו להתקדם. לציפי המורה לתאורה מלאת שמחת החיים, שהעבירה את החומר במקצועיות רבה. לרחל על המידע המרתק והחיוני, לשרון שמלמדת מצוין אשר ברגישותה ידעה לראות את האחר דרך הצד המקצועי ולהנחות כל אחד. (הסיור המקצועי שהנחתה היה מעולה. התקבלנו בחום 'תרתי משמע', בקפה וקרואסון וכן ארוחת בוקר. קיבלנו המון ידע מקצועי וברמה גבוהה, עם המון סבלנות ומענה לכל שאלה. זכינו ליום עשיר שילווה אותי להמשך דרכי המקצועית, אין לי ספק שכך הרגישה כל הקבוצה).
טליה, לך אני מודה מכל הלב כמרכזת הקורס שידעת לבנות מערכת נכונה, היית קשובה לכולנו ולפתור בעיות ולהתאים צרכים של כל אחד. התייחסת בכובד ראש והקשבת לנו בכל שלב. הקשבת, ביצעת וגם קיימת. אנו ידענו שאת נמצאת שם וזה נתן לנו המון בטחון.
לפני שהגעתי לקורס עיצוב פנים בררתי במקומות רבים ואף נכחתי בשיעורים במקומות אחרים. עם יד על הלב, אין מה להשוות. מה שקיבלנו בקורס שלנו לא מתקרב למה שראיתי. במהלך הלימודים השוואתי מערכי שיעורים עם חומרים של חברה שלמדה עיצוב פנים במקום אחר – זה עולם אחר.
בסיום הקורס אני יודעת שלא נפרדנו, אני יודעת שאתם שם בשבילי, כל צוות המורים. שאוכל לפנות אליכם ולהיעזר בכם בכל שאלה בדרכי המקצועית. אני מאד שמחה שלמדתי אצלכם."

אלימור מנדלבוים, קורס עיצוב פנים
"לפני שהגעתי ללמוד עיצוב פנים עשיתי סקר וכך הגעתי לארטי במכללת רמת גן. שרון המרצה ידעה להעביר את החומר במקצועיות, בבהירות, בחדות ובדיוק, מה שגרם לי להקשיב ולהקשיב מתוך ענין ורצון. לא היה צורך לשאול שאלה רק הבין ולהבין. כששרון החמיאה לי, האמנתי לה ואף התלהבתי מכיון שידעתי שמולי נמצאת אשת מקצוע אמיתית. 'המורה' בה' הידיעה, ואני מתכוונת לזה. מורה שרוכשים לה כבוד המגיע לה. ציפי המורה לעיצוב תאורה, בעלת חיוך ענק, מקצועית ביותר ומרתקת, מלאת אנרגיה וללא ויתורים! עתליה שלימדה בנית דגמים, מורה נפלאה חזקה ועוצמתית! ויש את רכזת הקורס שהיתה תמיד בעלת אוזן קשבת לכלל הקבוצה ובפרט!!
רוצה לומר תודה, נהנתי, ולכם חברי, אני אומרת בצורה פשוטה – ממליצה."

שרית אגיאן, קורס הום סטיילינג
"צוות ארטי, ברצוני לשבח את איכות הקורס והמרצה. נכחתי בכל השיעורים ונהנתי מכל רגע. מעשיר, מסקרן ומאפשר דיאלוג מקצועי וענייני".

עינת הרצוג, קורס הום סטיילינג
"נהניתי מאד - מרצות מעולות. היה מחכים, מעניין, כיפי. כל הכבוד!"

ד"ר רות בן יקר, קורס עיצוב פנים
"הלימודים היו חוויה מאד חיובית עבורי, זו הקריירה השנייה שלי ולכן היה חשוב לי ללמוד בשעות הערב בשילוב עם ימי שישי בבוקר. הקורס מאד התאים לי, הוא נתן את הכלים המעשיים שצריך לדעת, בפרק זמן של פחות משנה, פעמיים בשבוע. בקורס נותנים את כל הכלים שצריך החל משרטוט ידני ושיעורי רישום ועד התוכנות הגרפיות והרבה מאד רקע מבחינת תולדות העיצוב והעשרה. אלו היו חודשים אינטנסיביים המשלבים לימודים ועבודה בבית. כיום אני עוסקת בתחום עיצוב פנים והום סטיילינג."

עינת הלוי, קורס הום סטיילינג
קורס הום סטיילינג בארטי תרם לי רבות לגיבוש רעיונות, הבנת עולם החומרים, קבלת טיפים, אפשרויות ארגון פרויקט ותמחור. הגעתי לקורס עם ידע בסיסי ואהבה רבה לתחום. במהלך הקורס קיבלתי בטחון והחלטה להרחיב את אפשרויות העיסוק שלי בתחום ההום סטיילינג. אני ממליצה בחום על הלימודים: המרצות מאד מקצועיות, השיעורים מעשירים ונוגעים באספקטים רבים, תודה לכם על קורס מרתק.

 
קורס פוטושופ
 
דוד פרנקל, קורס פוטושופ
"רציתי להודות לכם על קורס מהנה, ענייני ומקצועי. שיבחתי את הקורס, המרצה והתנאים בדף המשוב".

אבריל גורדון, קורס פוטושופ
"סיימתי קורס פוטושופ הייתי רוצה לנצל את ההזדמנות לומר שמאד נהנתי בקורס. קשה היום למצוא מקצועיות ברמה כזאת בהעברת חומר ע"י מורה".

מיכאל שריר, קורס פוטושופ
"המרצה שולט בפוטושופ ויודע לפשט את החומר, להסביר אותו ולדלות מתוך ים הפרטים את העיקר. יכולת ההוראה שלו מרשימה ביותר, הוא משלב בדבריו הומור, שולט בכתה ואינו מאפשר כל הפרעה או בזבוז זמןהוא מספק למשתלמים חומר חשוב ביותר לשם המשך למידה בבית".


סטיילינג

שרית הלוי, קורס סטיילינג
"סיימתי קורס סטיילינג, למדנו על סגנונות בעיצוב, הרמוניות צבעוניות, שילובי אביזרים. קיבלתי השראה ורעיונות נפלאים ומיוחדים. מעבר לשידרוג האישי (והמחמאות האינסופיות שאני קוצרת כל הזמן), נפתחתי לעולם מקצועי מרתק שאין כדוגמתו. אני משלבת יעוץ אישי עם תחום שעסקתי בו קודם לכן – איפור! וזה שילוב מנצח."

 מיכאל לנדאו, קורס סטיילינג
"הקורס והתכנים הנלמדים היו לשביעות רצוני המלאה, רמת ההוראה של המרצים מצויין, אירגון הקורס מצויין, הקורס ענה על צפיותי וקיבלתי מענה מלא לשאלותי ובקשותי. הייתי מאד ממליץ ללמוד בקורס."

 חן לוגסי, קורס סטיילינג
"הגשמתי חלום, עברתי לתחום שרציתי לעסוק בו זמן רב, אין מילים להודות על תהליך למידה מדהים בקורס, מהפרטים הקטנים: פרטי לבוש, צבעוניות, אביזרים ועד הבנה ממש בתעשיית האופנה, טרנדים וסגנונות עכשווים. מרגישה מוכנה מקצועית לצאת לדרך חדשה, תודה לצוות המדהים".