​תרפיה באומנות תנאי קבלה

​תרפיה באומנות תנאי קבלה
אנשי חינוך וטיפול, בוודאי אלה שעובדים עם ילדים ובני נוער, יודעים עד כמה רב הנסתר על הגלוי. גם הילדים השמחים והנמרצים עשויים להסתיר כאב שהם לא יודעים איך לבטא. הם עשויים להתמודד עם קושי שאין להם את היכולת להכיל או את המסוגלות להוציא החוצה כדי לבקש עזרה. במצבים מהסוג הזה אנחנו עשויים למצוא את עצמנו לא פעם חסרי אונים, אבל יש גם כלי שיכול לעזור לנו לעבור גם את המשוכה הזו. תרפיה באמנות, זו שמשלבת כלים טיפוליים בציור, בצילום, ברישום או בפיסול, היא הכלי המשמעותי הזה. עם השילוב בין היצירה לבין כלים טיפוליים מקצועיים וגישות פסיכולוגיות קלאסיות אנחנו יכולים לספק מענה של ממש. האם המסגרת הזו מתאימה גם לכם, והאם ללימודי תרפיה באמנת תנאי קבלה שאתם צריכים להכיר?

אנשי חינוך ולימודי תרפיה באומנות

מי שמתעניין במסגרת של לימודי תרפיה באומנות תנאי קבלה הם בהחלט נושא משמעותי עבורו. אז הבשורה הטובה היא שאתם לא זקוקים לכל ידע מוקדם באומנות, וגם אם מעולם לא למדתם לצייר, לפסל או לצלם – המסגרת הזו עדיין עשויה להתאם לכם, במסגרת מסלול למודי תרפיה באמנות תלמדו באופן מקיף את כל הטכניקות המעשיות באומנות. יחד עם זאת, מסגרת הלימודים היא אידיאלית למי שעוסק בתחום החינוך. אין ספק שיש חשיבות עצומה ליכולת שלנו להבין את הילד, גם כשהוא מתקשה לומר במילים מה הוא מרגיש, איזו מצוקה או חווה או מה בדיוק כואב לו. כך, אנשי הוראה וחינוך מכל תחום באשר הוא יכולים לקצור את הפירות ולהפיק ממסגרת הלימודים הזו כלים חיוניים.

תרפיה באמנות תנאי קבלה למטפלים

אנשי החינוך יכולים לקבל ידע בעל ערך רב וחשיבות עצומה מאוד לעבודה היומיומית שלהם עם ילדים ובני נוער, אבל לכלי הזה יש השפעה אדירה גם על אנשי מקצוע מתחומי הטיפול השונים. יועצים חינוכיים, עובדים סוציאליים ומטפלים מתחומים שונים, כולם יכולים להעשיר את הידע, ללמוד כלים חדשים וטובים, ולגלות דרך נוספת להגיע אל כל אדם ואל כל מטופל. זיהוי המצוקה, הטראומה, הקושי או הכאב, זהו הצעד הראשון בדרך לריפוי. כשאנחנו יודעים לזהות את כל אלה דרך התמונה, הציור, הטקסט או הפסל, אנחנו יודעים מול מה אנחנו מתמודדים.

תרפיה באמנות במכללת ארטי

לקראת הרישום ללימודי תרפיה באמנות תנאי קבלה כוללים: מילוי שאלון אישי וראיון קבלה, אלו הכלים שבעזרתם נעמוד על הקשר שלכם אל עולם הטיפול והיצירה. הרצון והמוכנות לפקוח את העיניים ולהקשיב באמת למסר שנמצא לפנינו – גם אם הוא לא נאמר במפורש – אלה הם הצרכים הבסיסיים והחשובים ביותר בהליך הטיפול. במסגרת קורס תרפיה באומנות במכללת ארטי תקבלו את כל הכלים שאתם צריכים, מהיכרות מעמיקה בתחומי האומנות השונות, דרך היכולת לפענח ולנתח את היצירות שלפניכם ועד לשילובן של תיאוריות פסיכולוגיות התפתחותיות וקלאסיות שמאפשרות לנו להבין את תוצרי האמנות טוב יותר. 
spacer
חייגו אלינו: 076-5294441