​קורס הום סטיילינג קצר

​קורס הום סטיילינג קצר
כולנו היינו רוצים להפוך תשוקה או תחביב למקצוע. היינו רוצים לעסוק בתחום שאנחנו מתחברים אליו באמת, להצליח וליהנות מתגמול הולם על משהו שאנחנו נהנים לעשות ממילא. בין שלל התחומים הפופולאריים, אלה שמושכים אליהם את היצירתיים והמוכשרים ביותר, נמצא גם עולם ההום סטיילינג. היום, כשהבית מקבל מקום של כבוד והעיצוב הופך למרכיב משמעותי מאוד, מלאכת הלבשת הבית היא חיונית מאי פעם. כדי להשתלב בתחום הזה תוכלו לקבל ידע, כלים וניסיון – גם במסגרת קורס הום סטיילינג קצר וממוקד מאוד. מה תלמדו? הנה התשובות.

1 – הטרנדים הלוהטים ביותר שכדאי להכיר

קורס הום סטיילינג ימקד אתכם בכל הטרנדים העכשוויים ויאפשר לכם לדעת מה חדש, מה לוהט ומה נחשב לאטרקטיבי במיוחד והיכן ניתן להשיגו. כדי שתוכלו לעצב בתים בצורה נכונה, לבחור אבזור מלהיב ולהפוך את ארבעת הקירות למקום חם ומזמין הרבה יותר, אתם בהחלט צריכים להכיר את השטח ואת האפשרויות (הרבות) שלפניכם. כמובן שתכירו את החידושים בכל פינות הבית, חדר המגורים, חדרי השינה, המטבח, חדרי הרחצה ואפילו הגינה. הכל כדי שתוכלו לתכנן את העיצוב המדויק והמושלם לכל פינה בחלל.

2 – קורס הום סטיילינג קצר ושילובי צבעים

טרנדים הם חשובים אבל הצבעים השילובים בינהם וההשפעות שלהם שלהם עלינו חשובים לא פחות. קורס הום סטיילינג קצר יאפשר לכם להכיר לעומק את האופן שבו כל צבע משפיע על האווירה, על מראה החלל ועל סגנון העיצוב בכלל. תלמדו לשלב בין צבעים, תדעו מה עובד יותר ומה לא, איך יוצרים הרמוניה ואווירה חמימה, ומה מתאים יותר כשאתם מחפשים יוקרה ועיצוב מפואר.

3 – חוקי אבזור האידאליים לכל חדר

הצבעים לבדם אינם מספיקים, כמובן, וכדי לעצב סלון מושלם או חדר עבודה קלאסי, אתם צריכים להכיר גם את שלבי תכנון החללים באופן פונקציונאלי ודקורטיבי: העמדת ריהוט, שילוב כלים ואביזרי קישוט, טקסטיל, שטיחים, וילונות, תליית אמנות ושילוב צמחיה. קורס הום סטיילינג קצר במכללת ארטי מספק לכם את הידע החשוב הזה כדי שתוכלו לעצב נכון לפי צרכי הלקוחות שלכם ובהתאם לתנאים הקיימים בחלל. כך התכנון שלכם יהיה מקצועי, מדויק ומרשים הרבה יותר.

4 – תיק העבודות שלכם מתחיל כאן

ידע תיאורטי הוא חשוב וההיכרות עם הצבעים, החומרים ונותני השירותים חשובה לא פחות, במסגרת קורס הום סטיילינג קצר תקבלו רשימת חנויות וספקים עדכנית. עם זאת, מכללת ארטי שמה דגש רב על ניסיון פרקטי ומאפשרת לכם להשתמש בארגז הכלים העשיר והמגוון הזה כדי לתכנן את הפרויקט הייחודי שלכם. קורס הום סטיילינג קצר הוא המקום לקבל בו מצד אחד את התיאוריה ומצד שני את הפרקטיקה. במסגרת הזו ועם ליווי מקצועי של סגל ההוראה תבנו לוח השראה מרהיב שתוכלו להציג בפני הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. כשיש לכם עם מי להתייעץ ואת מי לשאול, ותלמדו את, הלימודים נעשים פשוטים ויעילים הרבה יותר, וגם כשתצאו אל העולם האמיתי יהיו לכם כל הכלים כדי להצליח.

למאמר נוסף בנושא הום סטיילינג - לחצו - קורס הום סטיילינג מחיר
spacer
חייגו אלינו: 076-5294441