קורס לעיצוב הבית

קורס לעיצוב הבית
עבור כל אחד ואחת מאיתנו, הבית הוא הרבה יותר מאשר ארבעה קירות. הפינות השונות בו, מהמטבח ועד האמבטיה, מהסלון ועד חדר השינה, הן פינות שמשפיעות במידה רבה על החיים שלנו בכלל. הנוחות, האסתטיקה, הסדר ותחושת המרחב, הם אלה שמאפשרים לנו להתעורר עם חיוך מדי בוקר, לבלות את הזמן עם האנשים החשובים לנו, ולהירדם שלווים ורגועים בכל לילה. אלא שעבור רבים, מלאכת העיצוב היא משימה מאתגרת למדי. למרבה המזל יש לאתגר הזה גם יתרון עבור מי שניחן בכישרון עיצוב וביכולת להפוך קירות שוממים למקום שוקק חיים ומרתק. הדרך לשם מתחילה במסגרת קורס לעיצוב הבית, וכדאי שתכירו אותו.

כל מה שחשוב לדעת על עיצוב הבית

על פניו, נדמה שכולנו יכולים להיות מעצבים. עם עשרות קטלוגים מרהיבים של חנויות בוטיק ורשתות ריהוט גדולות, שילוב בין כמה פריטים יכול לעשות את העבודה. אלא שבפועל מדובר במשימה מורכבת הרבה יותר מזה. כדי לגשת אל המלאכה רצוי להצטייד בכלים הנכונים, ובמסגרת קורס לעיצוב הבית תוכלו לרכוש אותם בקלות רבה. תתחילו מהיכרות עם העולם הססגוני והסוחף הזה, תלמדו איך לאבחן את השטח הקיים ואיך לבנות לוח השראה בהתאם. תכירו טרנדים לוהטים לצד סגנונות קלאסיים ומסורתיים, וכמובן תגלו כמה אפשרויות רבות ומגוונות קיימות, איך לשלב בין צבעים ובין מרקמים, בין חומרי קישוט ואיבזור, ואיך משיגים הרמוניה בבית.

קורס לעיצוב הבית – שלב הפרקטיקה

אחרי שתלמדו את היסודות, את הצבעים, את הטקסטורות ואת חומרי הגלם, הגיע הזמן לצלול עוד יותר פנימה. בשלב הזה תדעו לבחון את התמונה הגדולה ולא להתמקד בספה או בשולחן, אלא בחדר כולו, באלמנטים המרכיבים אותו ובשילוב המדויק שיבטיח תוצאה הרמונית, נעימה ומזמינה. זה גם השלב שבו תסיירו בין חנויות, תגלו את אולמות התצוגה ותיחשפו לשפע אינסופי של סוגי חיפויים וריצופים, פריטי ריהוט גדולים וקטנים, חפצי נוי, גופי תאורה ואינסוף אלמנטים שיכולים להעשיר את התוצאה הסופית ולהפוך נכס קר לבית חם. לא פחות מזה.

הפרויקט האישי שלכם – הכנה לחיים האמיתיים

כפי שאתם בוודאי מבינים, קורס לעיצוב הבית הוא קורס שמקנה ידע וכלים בעלי חשיבות עצומה. אלא שלהתנסות שלכם יש חשיבות רבה אף יותר, ובמכללת ארטי ההתנסות מקבלת מקום של כבוד. מהסיבה הזו בדיוק, תלמידי הקורס מנהלים פרויקט אישי משלהם לכל אורך הדרך. הם בוחרים חלל ספציפי שבו יתמקדו בתהליך הזה, מתכננים את השדרוג, קובעים תקציב ובונים תכנית ברורה ומדויקת, לרבות הערכות לוח הזמנים. עם ליווי מצד צוות המנחים של המכללה, אנשי מקצוע עם ניסיון עשיר וידע שלא נגמר, הפרויקט הזה יכין אתכם היטב לחיים האמיתיים, וליום שבו התעודה תהיה בידכם. מכאן יתחיל השלב המלהיב מכל: הקריירה המקצועית שלכם, שכולה סטיילינג, צבעים, שילובים ואיך לא, לקוחות מרוצים.
spacer
חייגו אלינו: 076-5294441