עיצוב פנים לימודים

עיצוב פנים לימודים
תכנון הדירה המושלמת או בית החלומות דורש מאיתנו מיומנות ודיוק. הוא דורש מאיתנו ידע מקצועי ושליטה מלאה בחומרים, שרטוט וטכנולוגיות העבודה הקיימות, בעיצוב ובמערכות המבנה השונות. לימודי עיצוב פנים הם בדיוק המסגרת שמאפשרת לנו לקבל את הידע הדרוש, לרכוש את המיומנויות ולרכוש את הכלים המשמעותיים ביותר כדי להשתלב באחד התחומים המבוקשים בישראל. האם המסלול הזה מתאים גם לכם ומה בדיוק תלמדו במסגרת הלימודים?

מתחילים מהיסודות וממקורות ההשראה

מסלול לימודי עיצוב פנים יתחיל תמיד מהיסודות וממקורות ההשראה העיקריים. בשלב הזה, עוד לפני שתכירו סגנונות מודרניים וקלאסיים, חומרים או קריאת תכנית ושרטוטים – תכירו את הבסיס שעליו נשען כל הידע החשוב שיגיע אחר כך. הבסיס כולל היכרות עם עולם העיצוב ועם מושגים בסיסיים כמו סימטריה ופרופורציות, פרספקטיבה, קומפוזיציה ועוד. בשלב הבא לומדים לתכנן פרוגרמה ולזהות את מקורות ההשראה שיעזרו לכם לביסוס העיצוב, לתכנן את החלל בצורה הטובה ביותר ולעצב את השטח בהתאם לצרכים האישיים של כל לקוח באשר הוא.

בוחרים סגנון ומתכננים תכניות

לאחר שלב היסודות, ממשיכים במסלול עיצוב פנים לימודים, אל השלב הבא, אל ההיכרות עם הזרמים המרכזיים והסגנונות המובילים בתחום. מהסגנונות הקלאסיים ועד הטרנדים החדשניים של ימינו. כשאנו מכירים את הטווח העשיר והמגוון אנו יודעים להתאים לכל דירה ולכל לקוח את הסגנון המתאים. גם השילוב בין סגנונות שונים יכול להפוך את הדירה הפשוטה ביותר ליצירה מלהיבה ופונקציונלית. לאחר לימוד יסודות התכנון, תדעו לתכנן תכניות מדויקות, לשרטט אותן באופן ידני וממוחשב ולקחת בחשבון את הפרטים הטכניים כמו תכניות חשמל ומים, מיזוג ותקשורת. תדעו גם להגדיר כתב כמויות ולהציג סקיצות ומודלים בצורה מדויקת. 

עיצוב פנים לימודים – המסלול המלא

בוגרי תכנית הלימודים עיצוב פנים במכללת ארטי שולטים בכל הפרטים, בכל הידע הקיים והעדכני ובכל הטכניקות הדרושות להם. הם יודעים לשרטט את המבנה הקיים ואת התכניות המדויקות ביותר, והם יודעים לבחור את החומרים המתאימים ואת השיטה האידאלית להשגת תוצאה שהיא לא פחות מאשר מושלמת. אלא שהמסלול הזה מוביל את בוגרי התכנית (ואת הלקוחות העתידיים שלכם) מהיסודות והרקע התיאורטי עד לפרטים האחרונים והקטנים ביותר. כך, לצד עיצוב פנים לימודים תדעו גם לבחור את האבזור הדרוש לחלל שתכננתם, לקבוע את התאורה שתיצור את האווירה הרצויה, ולהתאים את חומרי העיצוב שיתאים ללקוח הפרטי או העסקי שלכם.

הכלים המקצועיים שלכם

חשוב לזכור כי מסגרת עיצוב פנים לימודים מציעה את מגוון הכלים המקצועיים והעדכניים ביותר הדרושים לכם: תוכנות להמחשה גרפית כמו אוטו-קאד וסקצ'אפ, טכניקות שרטוט תוכניות וביצוע פרויקט גמר שכולל גם שימוש בעזרים ויזואליים (כמו רישום, צילום והדמיה תלת ממדית) – כל אלה יחד מאפשרים לכם להציע ללקוחות עבודה איכותית ומרשימה, כזו שמותאמת לצרכים ולמידות שלהם.
spacer
חייגו אלינו: 076-5294441