מסלול לימודי עיצוב פנים

מסלול לימודי עיצוב פנים
חושבים על לימודים? הגעתם לשלב שבו אתם רוצים להתחיל לדאוג לעתיד שלכם? אם כך, אין ספק שאופציה כמו מסלול לימודי עיצוב פנים יכולה לעניין אתכם. כל חלל שבו אנחנו נמצאים, בין אם זה הבית הפרטי, המשרד או אולי מקום ציבורי, יוצר אצלנו רושם מסוים והרושם הזה נובע, בין היתר, מעיצוב המקום. זה בהחלט נכון לומר שבכל מה שקשור לעיצוב צריך כישרון ונטייה טבעית, אך בסופו של דבר, חשוב גם לעבור מסלול לימודי עיצוב פנים. רק אם תסיימו מסלול כזה עם תעודה שתעיד על הידע ועל הניסיון שלכם תוכלו למצוא עבודות הרבה יותר בקלות בתחום הזה, אז למה אתם מחכים? מסלול לימודי עיצוב פנים הינו מסלול מאתגר שלא יכול להתאים לכל אחד, אך אם אתם שייכים לאותם האנשים שאוהבים אסתטיקה ושרוצים להפוך את התחום הזה למקצוע, חבל שתדחו את ההרשמה ללימודים. 
 

מה לומדים במסגרת מסלול לימודי עיצוב פנים? 

עיצוב פנים יכול להיות קשור לבית הפרטי, למסעדה, לבר, לפאב או לכל מקום אחר. לכן ברור מדוע הלימודים בתחום הזה חייבים להיות מעמיקים ורציניים, מה שאומר גם שלא בכל מקום שבו יש לימודי עיצוב פנים כדאי לכם ללמוד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו שכן אצלנו במכללת ארטי לעיצוב ואמנות מחכה לכם תמורה מלאה למחיר. אצלנו מסלול הלימודים כולל מבואות לעיצוב ולקומפוזיציה, סימטריה, משקל, ופרופורציות, מבואות בתחומי סגנונות עיצוב ותולדות העיצוב. כל הפרטים הללו ייתנו לכם את הכלים הראשונים להבין איך יוצרים קונספט של חלל ומהם היסודות שעליהם ניתן יהיה לבנות בהמשך את כל העיצוב כולו. כמובן שהלימודים אצלנו יכללו גם נושאים כמו: 
  • סגנונות שונים בעיצוב וביצירת אווירה 
  • תכנון חללים ושרטוטים 
  • תכנון כללי ועוד 
מעבר לנושאים הרבים הנלמדים בקורס מושם אצלנו דגש תוכנות השרטוט והדמיה ממוחשבת: AutoCAD, SketchUp, ועל שרטוט ידני קלאסי המעשיר ומשקף את יכולת המעצב ל'ראות' את העיצוב בהתהוותו כמו כן מתרגלים רישום ידני חופשי ורישום בפרספקטיבה המקנה כלי הבעה מצויין למעצב. מה שאומר שכאשר תסיימו את הלימודים שלכם תצאו לשוק העבודה עם ידע רב ויישום בפועל.
 

פרויקט הגמר שלכם והשתלבות בשוק העבודה 

אצלנו במכללת ארטי אתם מתבקשים לבצע פרויקט גמר הכולל עיצוב חלל דירת מגורים, בנוסף לתרגול עיצוב חלל מסחרי. כמובן שבמסגרת פרויקט הגמר של מסלול לימודי עיצוב פנים תדרשו גם ליישם את כל הידע ולהשתמש בכל הכלים שתקבלו במהלך הלימודים, כך שזו הזדמנות טובה לכנס את הכול ביחד לכדי תוצר יפה ומרהיב. מבחינת ההשתלבות שלכם בשוק העבודה תוכלו להיות בטוחים שעם תעודה מבית הספר שלנו הדברים יהיו פשוטים יותר, מה גם שבמקרים רבים נוכל לסייע לחלק מהבוגרים למצוא את מקום העבודה הראשון שלכם בתחום עיצוב הפנים. 
spacer
חייגו אלינו: 076-5294441