לימודי תעודה עיצוב פנים

לימודי תעודה עיצוב פנים
יופי ואסתטיקה, נוחות ופונקציונליות – כל אלה חיוניים בכל חלל באשר הוא, בין אם מדובר בעיצוב הבית הגדול, הדירה הקטנה או המשרד הפרטי. הם משמעותיים מאוד גם בתכנון מבני משרדים גדולים ובעיצוב מבנים תעשייתיים שונים. אלא שפרטים קטנים וגדולים הופכים את העיצוב למורכב יותר, והם דורשים דיוק מרבי. כדי לעשות את זה נכון נדרשים שירותיו המקצועיים של מעצב פנים מנוסה. במילים אחרות, בעלי הידע והניסיון נהנים מפופולריות רבה בזכות הצורך הטבעי בתכנון נכון של החלל כולו. כדי להשתלב בתחום וללמוד את כל הסודות, הידע המקצועי והכלים הפרקטיים בשטח, נדרשים לימודי תעודה עיצוב פנים. מסגרת הלימודים הזו מעניקה לבוגרים את הכישורים והמיומנויות הנדרשים כדי להצליח בשוק תחרותי שבו הביקוש רב.

לימודי תעודה עיצוב פנים – מהקונספט לתוצאה הסופית

באופן כללי, לימודי תעודה עיצוב פנים הם שמקנים לתלמידים את הידע שהם צריכים, לצד הניסיון שחשיבותו אינה מוטלת בספק. כל אלה קריטיים כדי לתכנן באופן מקסימלי ומדויק את התהליך המוביל מהקונספט לתוצאה הסופית. הם גם אלה שמאפשרים לנו לתכנן את התשתיות, את המערכות החיוניות ביותר, את תהליך הבנייה כולו ועוד שורה של כלים שבלעדיהם נתקשה להעניק שירות ברמה גבוהה באמת. לימודי תעודה פנים כוללים גם חשיפה לפרויקטים מהשטח, חשיפה שמאפשרת לכל אחד ואחת להבין את חוקי המשחק, לראות את המקצוענים פועלים, ואף ליצור כמה קשרים חשובים לקראת ההמשך.

הסגל המיומן והמקצועי ביותר

לימודי תעודה עיצוב פנים הם הזדמנות נהדרת לרכוש את כל הידע שצריך וגם את הניסיון הפרקטי. עם זאת, כדי לקבל את הכלים הטובים ביותר נדרשים מנחים מנוסים ומקצועיים. המנחים של מכללת ארטי הם כולם מעצבי פנים ואדריכלים שעונים על ההגדרה הזו בדיוק. הניסיון שלהם הוא שהופך את תכנית הלימודים המעשירה והמעמיקה לפרקטית. זאת תוך התמקדות על היצירתיות ואמנות ועל הרקע הטכני מקצועי, שני מרכיבים קריטיים בעיצוב פנים. המנחים מתמקדים בשרטוט אדריכלי, הדמיה ממוחשבת ובלימודי התוכנות הדרושות. הם מלמדים את סגנונות העיצוב המודרניים ביותר וגם את הקלאסיים, רישום וצילום, בניית מצגות, וגם הלבשת הבית.

לימודי תעודה עיצוב פנים – היום שאחרי

במסגרת לימודי תעודה עיצוב פנים לומדים התלמידים גם את כל מה שצריך על בניית מותג ועסק פרטי, שיווק עצמי ותמחור פרויקטים, ההכרחיים לקראת היציאה לחיים האמיתיים. עם הרצאות אורח, עם סיורים מקצועיים ועם התנסות מעשית שמאפשרת גם בניית תיק עבודות, בוגרי הקורס מרגישים בטוחים ומקצועיים יותר כשהם יוצאים לדרך המקצועית שלהם. כל אלה מנחים את מכללת ארטי בהרכבת תכנית הלימודים, בבחירת המנחים הטובים ביותר ובמתן הנחיה אישית לסטודנטים בכל שלב בדרך. עם התעודה ותיק העבודות, ובפרט עם הידע והניסיון המעשי, הדרך להצלחה סלולה יותר, והנתיב הדרוש נראה ברור ונהיר יותר מאי פעם. 
spacer
חייגו אלינו: 076-5294441