איזה תואר כדאי ללמוד?

איזה תואר כדאי ללמוד?
ההתלבטות מה ללמוד הוא שלב מלחיץ בחיי הצעירים, בנוסף – תנאי קבלה למחלקות השונות לעיצוב ואדריכלות מקשים על התהליך. הסיבה לתנאי קבלה גבוהים למקצועות השונים נעוצה במספר המקומות המועט המוקצב לסטודנטים לעיצוב ואדריכלות באקדמיות השונות בארץ. 

אנו במכללת ארטי מאמינים, שאדם המחליט על מקצוע יצירתי בתחום העיצוב או האמנות – הוא בהחלט מוכשר. תפקידנו להוציא את כשרונו לאור!

אנו עוזרים לחולמים ללמוד בחו"ל להגשים את חלומם. לכל אקדמיה בעולם יש קווים מנחים בבחירת הסטודנטים שלה. אנו מכירים את המחלקות ולעיתים את ראשי המחלקות והצוותים באקדמיות נבחרות בחו"ל. ועומדים על ההבדלים השונים בין התחומים.

המכינה לעיצוב ואדריכלות בארטי הפועלת כבר למעלה מ20 שנה, בעלת כל הידע והיכולת להוביל כל מועמד ומועמדת יד ביד להצלחה. אנו מאמינים שאנשים מוכשרים, אמנים ומעצבים לעתיד, מתלבטים בין המקצועות השונים בשל סקרנותם, כשרונם והיכולות הגבוהות שלהם, ולאו דווקא בגלל חוסר מיקוד או בלבול. 

במסגרת פגישת יעוץ והכוונה עוברים מבדק התאמה המכוון ומייעץ מה ללמוד, ללא עלות וללא התחייבות, בתחומי הלימוד הבאים: אדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב תעשייתי, עיצוב מוצר, עיצוב אופנה, עיצוב תכשיטים, צילום, מקצועות המסך, אמנות ועוד. נתאים ונמליץ לכם על האקדמיה המתאימה ביותר לכם, אל תהססו להגשים!
spacer
חייגו אלינו: 076-5294441