פוטושופ

פוטושופ

קורס Photoshop מיועד למעוניינים לפתח מיומנויות בתוכנה המובילה לעיצוב תמונה, לכדי ניצול מרבי של האפשרויות בה. בין הנושאים הנלמדים: עבודה בשכבות ומסכות, שליטה סלקטיבית בחלקי התמונה השונים ועיבודם, שימוש בפילטרים היצירתיים הרבים שהתוכנה מספקת, עיבוד מלל, צריבות, יצירה ותיקון פרספקטיבות ועוד. הקורס מועבר על ידי מנחים עתירי ניסיון בהוראת תוכנות גרפיות וב- Photoshopבפרט. בסיום הקורס מבצעים עבודת סיום מעשית הכוללת עיצוב פלייר פרסומי מלא.
הקורס מיועד לקהל הרחב, וכן לצלמים, מעצבים ואדריכלים המעוניינים להעמיק ידיעותיהם בתוכנת Photoshop בעיבוד תמונה, הדמיות, מצגות ועבודות גרפיות.
מנחי הקורס הינם מעצבים בעלי ותק רב בהוראת התוכנה, ונסיון מעמיק בהנחית תלמידים מתחילים ומתקדמים.

נושאי לימוד

שיעור 1: הכרת ממשק התוכנה וכלי יסוד
סימון ובחירת אזורים בתמונה, סוגי פורמטים ליבוא ויצוא, שמירת קבצים
 
שיעור 2: עיבוד תמונה בשיטות שונות
תיקוני בהירות, ניגודיות וחידוד תמונה, איחוי וריטוש
 
שיעור 3: עבודה בשכבות היוצרות קולאז'
הכרת השכבות השונות, פתיחה, שכפול, השתלות, מסכות על שכבות ושקיפויות חלקיות
 
שיעור 4: איחוד שכבות ושמירות בסוגי קבצים שונים למטרות שימוש שונות
עיצוב טקסט, כלי הציור ומברשות, צבעי מעבר
 
שיעור 5: צבע וטקסטורות
טכניקות ריטוש שונות, טריקים ומניפולציות על טקסט, שילוב טקסטורות. צריבות ומסלולים.
 
שיעור 6: יצוא וייבוא קבצים
התאמת קבצים לאינטרנט, רזולוציה, איכות תמונה, תאורה, יצירת מסגרות לתמונה בשיטות שונות. פילטרים ואפקטים
 
שיעור 7: איור וריטוש תמונה
עריכה ותיקוני צבע, תיקוני אור, 
עיצוב דף פרסום (פלייר), עם רקע, צילומים וכיתוב

פרטי הקורס

  • מיקום: מכללת רמת גן, רח' פנחס רוטנברג 87, חניה חינם בחניוני המכללה
  • משך הקורס: מפגשים של 4 שעות לימוד אקדמיות
  • תעודת גמר: מטעם מכללת ארטי לעיצוב ואמנות
  • כמות סטודנטים: עד 25 סטודנטים
  • תנאי קבלה:
  • מרצים:

ביקורות

מאמר בנושא קורס פוטושופ

קורס פוטושופ – מחיר והגורמים שמשפיעים עליו

העולם כולו מתנהל היום אונליין, או לפחות ככה זה נראה. הרשתות החברתיות, מנועי החיפוש ואתרי התוכן השונים, כולם הפכו אותנו לצרכנים דיגיטליים. אנחנו מחפשים מידע ברשת, משתפים את החברים בכל מה שנראה לנו מעניין ובאותה הזדמנות אנחנו גם מקבלים החלטות על רכישת מוצר או שירות. לצד כל אלה גם הדפוס עדיין חי וקיים, ולצד הכתבות בעיתונים הגדולים ובירחונים מופיעות גם מודעות פרסום והפקות אופנה. מאחורי כל אלה מנצח לרוב אדם אחד מיומן, מעצב ששולט ברזי העיצוב ובתוכנות המקצועיות. בין השאר הוא שולט, כמובן, גם בפוטושופ. אז לפני שאתם בוחרים קורס פוטושופ, מחיר הקורס הוא נושא משמעותי.

מה לומדים בקורס פוטושופ?

באופן טבעי, לכל קורס פוטושופ מחיר מעט שונה, אבל ההבדלים נובעים מסיבות רבות ומגוונות. אחת המרכזיות שבהן היא, כמובן, תוכן הקורס. מה שבטוח הוא שקורס מקיף ויסודי יתחיל מהיכרות מעמיקה עם הממשק כדי שתוכלו לרכוש את המיומנויות הדרושות לליטוש תמונות, לתיקוני בהירות, להוספת והסרת שכבות ולעוד שלל פעולות בסיסיות ומורכבות הנדרשות מכל מעצב מנוסה. היכולת לבצע מניפולציות על התמונה, לשלב בין אלמנטים וליצור ויז'ואל אחד מרהיב, זוהי היכולת שתרכשו כבר בשלב מוקדם, והיא חשובה במיוחד. וכן, גם היא חלק משמעותי מאוד בקורס שלכם.

קורס פוטושופ – מחיר ההתנסות

מרכיב חשוב בכל קורס מקצועי, ובפרט בקורס פוטושופ, הוא התרגול. למעשה, מעצב מיומן הוא זה שמשלים את מסגרת הלימודים כשהוא מכיר את השימוש בשכבות השונות בשילוב טכניקות עיבוד תמונה מתקדמות, מיומן בטכניקות הריטוש המגוונות, יודע איך לעצב ולהכין חומר לדפוס, וגם מכיר את כל הטכניקות והטריקים החשובים ביותר לשילוב תמונות וטקסט באתרים. כשאתם בוחרים קורס פוטושופ מחירו יושפע במידה רבה גם ממידת ההתנסות שלכם, וכך קורס יסודי יעניק לכם יותר זמן לתרגל, להתנסות, לשאול וללמוד גם מטעויות. במכללת ארטי אנו שמים דגש רב על התרגול ובניית פרויקט ותיק עבודות הכול במטרה להבטיח לכם מיומנות גבוהה מאוד.

הקורס האידאלי למעצבים ולצלמים

ככלל, קורס פוטושופ הוא קורס חשוב לאנשי מקצוע רבים, בהם מעצבים גרפיים, צלמים מקצועיים ואדריכלים. הכלים שתקבלו במסגרת הקורס הזה יאפשרו לכם ללטש כל תמונה, להעלים אלמנטים שהשתרבבו אליה בטעות, לתקן ולעבד תמונות ומצגות, ולעצב מודעות פרסום, לוגו לעסק ועוד שורה ארוכה של תוצרים גרפיים מרשימים. כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר חשוב לבחור בסגל הוראה בעל ניסיון עשיר, עוד אלמנט שעשוי להשפיע לא פעם גם על מחיר קורס פוטושופ כמובן. צוות ההוראה של מכללת ארטי, המורכב מאנשי מקצוע מיומנים ובעלי וותק רב, הם אלה שיעניקו לכם את הידע, את הכלים, את התשובות לכל השאלות ואת ההכוונה הדרושה. זאת כדי שתשלימו את הקורס כשאתם מרגישים בטוחים בשליטה שלכם במערכת וביכולת שלכם לתפעל אותה בדיוק על פי הצרכים הייחודיים שלכם – ושל הלקוחות העתידיים שלכם.